0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Atalanta Bergamo
-
-
Torino FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Empoli
-
-
AS Roma
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
SS Lazio
-
-
Sassuolo
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Napoli
-
-
Lecce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hellas Verona
-
-
Internazionale Milano
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Frosinone
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Spain
La Liga
Sevilla FC
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Celta de Vigo
۲
۲
Valencia CF
inprogress
۱۷:۴۵
Las Palmas
۰
۱
Alaves
inprogress
۱۷:۴۵
Getafe
۱
۲
Real Mallorca
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
Super Lig
Konyaspor
-
-
Galatasaray SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Trabzonspor
-
-
Ankaragucu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Fenerbahce SK
-
-
Istanbulspor AS
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kasimpasa SK
-
-
Besiktas JK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Adana Demirspor
-
-
Istanbul Basaksehir FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hatayspor
-
-
Caykur Rizespor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pendikspor
-
-
Gazisehir Gaziantep FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
United States
MLS
Vancouver Whitecaps
۱
۲
Inter Miami CF
Finished
۰۶:۰۰
New England Revolution
۰
۱
New York City FC
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۱
Austin FC
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles Galaxy
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۰۰
Colorado Rapids
۳
۳
Minnesota United
Finished
۰۵:۰۰
FC Dallas
۳
۳
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
D.C. United (Washington)
۱
۱
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۳
۴
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Charlotte
۰
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۰
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۳:۰۰
Portland Timbers
۲
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
Orlando City SC
۰
۲
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Portugal
Taca de Portugal
FC Porto
-
-
Sporting Clube de Portugal
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
England
Championship
Leeds United
۰
۱
Southampton FC
inprogress
۱۷:۳۰
Japan
J League
Nagoya Grampus Eight
۱
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۹:۳۰
Vissel Kobe
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
FC Tokyo
۰
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۹:۳۰
Belgium
First Division A - Championship Group
Club Brugge KV
-
-
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Union St.-Gilloise
-
-
Racing Genk
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Royal Antwerp FC
-
-
RSC Anderlecht
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Spain
LaLiga 2
Real Valladolid
-
-
Villarreal CF B
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Real Oviedo
-
-
FC Andorra
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Racing de Ferrol
-
-
Leganes
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SD Amorebieta
-
-
RCD Espanyol
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Levante
-
-
Alcorcon
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Racing Santander
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Elche
-
-
Eldense
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Real Sporting de Gijon
-
-
Eibar
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Burgos CF
-
-
Tenerife
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Cartagena
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Albacete Balompie
-
-
CD Mirandes
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Denmark
Superliga
FC Midtjylland
۰
۲
Silkeborg IF
inprogress
۱۸:۳۰
Brondby I.F.
۱
۱
AGF Aarhus
inprogress
۱۸:۳۰
FC Copenhagen
۱
۰
FC Nordsjaelland
inprogress
۱۸:۳۰
China
Super League
Shenzhen Peng FC
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۳:۳۰
Changchun Yatai
۰
۰
Henan FC
Finished
۱۵:۰۵
Beijing Guoan FC
۵
۲
Nantong Zhiyun
Finished
۱۴:۳۰
Qingdao Hainiu
۳
۱
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۴:۳۰
Chengdu Rongcheng FC
۷
۰
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۰۵
Shanghai Port FC
۴
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۵:۳۰
Chile
Primera Division
Universidad Catolica
۴
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۱:۰۰
O'Higgins
۲
۲
Cobresal Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Copiapo
-
-
Audax Italiano Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Wasl
۰
۰
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۱۹:۱۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeju United
۱
۰
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۱
۲
Gangwon FC
Finished
۱۱:۰۰
Uruguay
Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۱
۰
Danubio
Finished
۰۰:۳۰
Cerro Largo FC
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Cerro
۰
۱
Club Atletico River Plate
inprogress
۱۹:۰۰
Azerbaijan
Premier League
Araz Nakhchivan PFK
۱
۰
FK Qarabag
inprogress
۱۹:۰۰
PFK Turan Tovuz
۱
۰
Kapaz
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Eredivisie Conference League Play Offs
FC Utrecht
-
-
Go Ahead Eagles
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga - Championship Round
SK Slavia Praha
۳
۰
FK Mlada Boleslav
inprogress
۱۷:۳۰
AC Sparta Praha
۱
۱
FC Viktoria Plzen
inprogress
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۶
۰
FC Slovacko
inprogress
۱۷:۳۰
Ecuador
Serie A
Delfin
۲
۰
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
Macara
۰
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۴:۳۰
LDU Quito
۲
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۴:۳۰
Barcelona SC Guayaquil
۳
۰
Tecnico Universitario
Finished
۰۴:۳۰
Japan
J2 League
Oita Trinita
۰
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۸:۳۰
Vegalta Sendai
۱
۴
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۱
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۰
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۸:۳۰
Shimizu S-pulse
۲
۱
Mito HollyHock
Finished
۰۸:۳۰
Norway
Eliteserien
Rosenborg BK
۰
۱
Kristiansund BK
inprogress
۱۸:۳۰
Viking Stavanger
۱
۰
Ham-Kam
inprogress
۱۸:۳۰
Sarpsborg 08
۰
۱
Stromsgodset IF
inprogress
۱۸:۳۰
FK Haugesund
۰
۰
Sandefjord
inprogress
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۰
Lillestrom SK
inprogress
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Brazil
Serie C
Sampaio Correa-MA
۰
۱
Botafogo PB
Finished
۰۲:۰۰
Sao Bernardo FC
-
-
CS Alagoano AL
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Floresta EC
-
-
Ferroviario
Cancelled
۰۲:۰۰
Figueirense FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Boca Juniors
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Huracan
-
-
Instituto de Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Godoy Cruz
۱
۱
San Lorenzo
Interrupted
۰۰:۰۰
Newell's Old Boys
۱
۰
Defensa y Justicia
Finished
۰۰:۰۰
Paraguay
Primera Division
Nacional Asuncion
۳
۰
Sol de America
Finished
۰۰:۳۰
Tacuary
۱
۳
Cerro Porteno
Finished
۰۰:۳۰
Sportivo Ameliano
-
-
Libertad Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Guarani Asuncion
۰
۱
Sportivo Luqueno
Finished
۰۳:۰۰
Colombia
Primera A
CD Junior de Barranquilla
۱
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۴:۰۰
Deportivo Pereira
۲
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۱:۳۰
Croatia
HNL
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۹:۰۰
HNK Rijeka
۴
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۶:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Club Deportivo Internacional de Barinas
۲
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۰۰
Universidad Central de Venezuela
۰
۲
Deportivo La Guaira
Finished
۰۳:۳۰
Canada
Premier League
Vancouver Langley FC
۲
۱
Pacific FC
Finished
۰۱:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Nittaida Nippon (W)
۰
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۶:۳۰
Speranza Takatsuki FC (W)
۰
۱
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Viamaterras Miyazaki (W)
۰
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۳
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۲
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Blooming
۱
۰
Real Tomayapo
Finished
۰۲:۳۰
Bolivar
۴
۰
Real Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Guabira Santa Cruz
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico Vega Real
۰
۱
Atlantico Puerto Plata FC
inprogress
۱۷:۳۰
Australia
NPL Queensland
Gold Coast United
۰
۰
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane Roar U21
۲
۳
Brisbane City
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
FC Yamato Sylphid (W)
۱
۱
FC Fujizakura Yamanashi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۲
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
Czech Republic
3. Liga
MFK Karvina B
۰
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۱:۴۵
Slavia Prague B
۱
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۱:۴۵
FC Slovacko B
۱
۳
FC Zlin B
Finished
۱۱:۴۵
Mlada Boleslav B
۰
۱
FK Teplice B
Finished
۱۱:۴۵
FK Pardubice B
۱
۰
FK Usti nad Labem
Finished
۱۱:۴۵
Hradec Kralove B
۵
۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
Finished
۱۱:۴۵
Unicov
۱
۰
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
FK Admira Praha
۱
۳
FC Pisek
Finished
۱۱:۴۵
Banik Ostrava B
۲
۰
CSK Uhersky Brod
Finished
۱۱:۴۵
Frydek Mistek
۲
۰
SK Hranice
inprogress
۱۸:۳۰
Slovan Liberec B
۰
۱
SK Sokol Brozany
inprogress
۱۸:۳۰
Hong Kong
Premier League
North District FC
۱
۲
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Kitchee
۲
۳
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Resources Capital FC
۰
۱
Southern District Rsa
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۰
۰
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
HK U23
۲
۴
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Estonia
Esiliiga
FCI Levadia Tallinn II
۲
۲
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۳۰
Harju Jalgpallikool
۴
۳
Tabasalu Charma
Finished
۱۳:۰۰
FC Elva
۰
۲
Viimsi JK
Finished
۱۳:۰۰
FC Tallinn
۸
۱
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۳:۰۰
Italy
Serie A Women
Napoli (W)
۰
۰
Ternana (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۱
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۰۸:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Hammarby Talang Ff
۴
۱
Pitea IF
inprogress
۱۷:۳۰
IFK Stocksund
۲
۳
AFC Eskilstuna
inprogress
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
۳
۱
Assyriska Foreningen
inprogress
۱۷:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Western United FC NPL
۳
۳
Northcote City
Finished
۰۹:۳۰
England
Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۲
۰
Sunderland U21
inprogress
۱۷:۳۰
Puerto Rico
Puerto Rico National Football League
Academia Quintana
۲
۱
Metropolitan San Juan FA
Finished
۰۲:۳۰
China
Jia League
Qingdao Red Lions
۳
۳
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
Dalian Young Boy FC
۲
۲
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۴
۴
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Canberra Olympic (W)
۲
۱
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۰۰
Belconnen United (W)
۵
۱
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Newroz SC
۰
۰
Naft Maysan
Finished
۱۶:۳۰
Al-Hudood Sports Club
۱
۲
Al Talaba FC
Finished
۱۶:۳۰
United States
USL Championship
Indy Eleven
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۲:۳۰
Orange County SC
۰
۲
Loudoun United FC
Finished
۰۵:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۰
Las Vegas Lights
Finished
۰۳:۰۰
Miami FC
۰
۴
North Carolina
Finished
۰۲:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Sacramento Republic FC
۰
۰
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
New Mexico United
۲
۱
San Antonio FC
Finished
۰۴:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Municipal Perez Zeledon (W)
۰
۷
Sporting FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Betim FC
Finished
۰۰:۰۰
URT MG
-
-
North EC MG
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Valeriodoce EC
۱
۱
SC Aymores
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Camboriu
۱
۰
Guarani de Palhoca
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Catarinense
-
-
CA Carlos Renaux
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
United States
NWSL
Utah Royals (W)
۰
۱
Kansas City Current (W)
Finished
۰۵:۳۰
Chicago Red Stars (W)
۰
۱
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Japan
Emperor Cup
Veertien Mie
۱
۰
Imabari FC
Finished
۰۷:۳۰
Mitsubishi Mizushima FC
۳
۴
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۷:۳۰
Gainare Tottori
۱
۲
Baleine Shimonoseki
Finished
۰۷:۳۰
University of Tsukuba
۱
۰
Meiji University
Finished
۰۷:۳۰
Nagano Parceiro
۷
۰
Saruta Kogyo
Finished
۰۷:۳۰
Fukuyama City FC
۳
۰
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
Fukushima United FC
۸
۰
Oyama SC
Finished
۰۷:۳۰
Spain
Tercera Division
Cuarte CD
۱
۰
CD Caspe
Finished
۱۳:۳۰
CD Mostoles
۱
۱
Colonia Moscardo
Finished
۱۳:۳۰
CE L'Hospitalet
۲
۱
AE Prat
Finished
۱۴:۰۰
Sporting Gijon B
۲
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۳:۳۰
Gran Pena FC
۴
۱
SD Sarriana
Finished
۱۳:۳۰
RCD Mallorca B
۵
۱
CD Manacor
Finished
۱۳:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۰
۱
AD Ceuta FC B
inprogress
۱۸:۳۰
Poblense
-
-
CF Platges de Calvia
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
CD Basconia
۰
۳
Club Portugalete
Finished
۱۳:۰۰
UE Vilassar de Mar
-
-
CF Badalona
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Alfaro
-
-
Oyonesa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Real Murcia B
۱
۲
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۲:۳۰
Lanzarote
۰
۱
Panaderia Pulido
Finished
۱۴:۰۰
Atletico Tordesillas
۰
۱
Cultural Leonesa B
inprogress
۱۸:۳۰
Xerez Deportivo FC
-
-
CD Pozoblanco
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Arosa SC
-
-
UD Ourense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Anguiano
۱
۱
Varea
inprogress
۱۸:۳۰
CD Lealtad
۰
۱
UC Ceares
inprogress
۱۸:۳۰
CD Coria
-
-
Moralo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Jove Espanol
-
-
Utiel
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ontinyent
-
-
Atzeneta
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Salamanca CF UDS
۰
۰
Atletico Astorga CF
inprogress
۱۸:۳۰
Chile
Segunda Division
Deportes Linares
۲
۳
Trasandino Los Andes
Finished
۰۱:۰۰
Concon National
۰
۱
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۳:۳۰
Deportes Concepcion
-
-
CSD San Antonio Unido
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Poland
Youth League
KKS Lech Poznan U19
۳
۴
Wisla Krakow U19
Finished
۱۳:۳۰
Zaglebie Lubin U19
۴
۴
MKS Pogon Szczecin U19
Finished
۱۴:۳۰
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
۱
۲
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۲:۰۰
Korona Kielce U19
۳
۴
Legia Warsaw U19
Finished
۱۷:۰۰
Czech Republic
4. Liga
FC Velke Mezirici
۲
۲
FK Pelhrimov
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Tasovice
۰
۰
Breclav
inprogress
۱۸:۳۰
MFK Havirov
۴
۰
TJ Repiste
Finished
۱۱:۴۵
FK Meteor Praha VIII
۴
۰
SK Cesky Brod
Finished
۱۱:۴۵
Slavicin
۰
۳
SFK Holesov
Finished
۱۱:۴۵
Velke Hamry
-
-
RMSK Cidlina Novy Bydzov
Finished
۱۲:۰۰
Admira Praha II
۱
۰
SK Ujezd Praha 4
Finished
۱۵:۳۰
FK Kozlovice
۰
۱
FC Vsetin
inprogress
۱۸:۳۰
SSK Bilovec
۱
۰
Frenstat Pod Radhostem
inprogress
۱۸:۳۰
FC Spartak Velka Bites
۳
۰
Zdar nad Sazavou
inprogress
۱۸:۳۰
TJ Dalnice Sperice
۱
۱
SK Zdirec Nad Doubravou
inprogress
۱۸:۳۰
FK Bohumin
۱
۱
Valasske Mezirici
inprogress
۱۸:۳۰
TJ Skatice
۰
۰
Tatran Vsechovice
inprogress
۱۸:۳۰
Pencin-Turnov
۲
۰
FK Trutnov
inprogress
۱۸:۳۰
SK Benatky nad Jizerou
-
-
MFK Chrudim B
inprogress
۱۸:۳۰
SK Lisen B
۰
۱
Havlickuv Brod
inprogress
۱۸:۳۰
Hlinsko
۱
۰
FK Dobrovice
inprogress
۱۸:۳۰
Louny
-
-
Sokol Nespeky
inprogress
۱۸:۳۰
FSC Stara Rise
۰
۲
AFC Humpolec
inprogress
۱۸:۳۰
Domazlice B
۰
۰
FK Jindrichuv Hradec
inprogress
۱۸:۳۰
Mongolia
Premier League
FC Ulaanbaatar
۳
۲
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۴۵
FC Selenge Press Falcons
۰
۳
Deren
Finished
۱۴:۴۵
United States
USL League Two
Louisiana Krewe FC
۲
۱
Hattiesburg FC
Finished
۰۳:۳۰
Weston FC
۱
۰
St. Petersburg FC
Finished
۰۲:۰۰
Fort Wayne FC
۱
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۲:۳۰
Flatirons Rush SC
۳
۱
Utah United
Finished
۰۴:۳۰
RKC Soccer Club
۶
۱
Rochester United
Finished
۰۲:۳۰
Davis Legacy
۲
۵
Project 51O
Finished
۰۳:۳۰
Ann Arbor
۱
۰
Oakland FC
Finished
۰۰:۳۰
Charlotte Eagles
۲
۲
Salem City FC
Finished
۰۲:۳۰
West Chester United
۲
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۰۰
SC United Bantams
۱
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
Miami AC
۱
۱
Tampa Bay United SC
Finished
۰۲:۳۰
New Jersey Copa
۱
۲
Staten Island
Finished
۰۰:۳۰
West Virginia United
۳
۱
Wake FC
Finished
۰۱:۳۰
South Carolina United FC
۱
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
Flint City Bucks
۰
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Mississippi Brilla
-
-
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Capo II
۱
۴
FC Tucson
Finished
۰۵:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Cheongju City FC
۱
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۱:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۲
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
FC Anyang
۲
۳
Jeonnam Dragons
Finished
۱۱:۰۰
El Salvador
Primera Division
Alianza FC
۵
۰
Municipal Limeno
Finished
۰۳:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Valeo FC
۲
۱
Hartford City
Finished
۰۱:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱
۴
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Mokpo City
۱
۱
Daejeon Korail
Finished
۰۹:۳۰
Siheung Citizen
۱
۰
Hwaseong FC
Finished
۰۸:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۳
Yangpyeong FC
Finished
۰۸:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Kwun Tong
۰
۰
Wanchai SF
Finished
۱۱:۰۰
Tung Sing
۰
۲
Sun Hei SC
Finished
۱۱:۰۰
Chelsea SS HK
۳
۴
Lucky Mile
Finished
۱۱:۰۰
Wing Go FC
۲
۵
Yau Tsim Mong
Finished
۰۹:۰۰
Mutual FC
۱
۳
Tuen Mun SA
Finished
۱۱:۰۰
Fu Moon
۰
۵
Wofoo Social Enterprises
Finished
۰۹:۰۰
Kwai Tsing
۱
۴
Kwong Wah
Finished
۱۳:۰۰
Leaper Metro Gallery FC
۸
۰
Kowloon Cricket Club
Finished
۰۹:۰۰
Finland
Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۰
۰
EIF Ekenas
inprogress
۱۹:۰۰
IFK Mariehamn
۰
۰
IF Gnistan Helsinki
inprogress
۱۹:۰۰
Australia
NPL Victoria
Oakleigh Cannons
۳
۰
Heidelberg United
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne FC
۴
۲
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
Singapore
Premier League
Tanjong Pagar United FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Chattanooga FC
۳
۲
Atlanta United II
Finished
۰۲:۳۰
United States
USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC
۳
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۴
Lexington SC
Finished
۰۳:۰۰
Forward Madison FC
۱
۰
One Knoxville SC
Finished
۰۲:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۱
۲
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Spokane Velocity FC
۰
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۴:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
۲
۲
Osterbro IF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aalborg Bk (W)
۱
۰
B93 Kopenhagen (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brondby (W)
۴
۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۴:۳۰
Vietnam
V-League
Cong Anh Ha Noi
۱
۲
The Cong Viettel FC
Finished
۱۵:۴۵
Hai Phong
۳
۲
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۵:۴۵
Sanna Khanh Hoa
۱
۲
Binh Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Lam Son Thanh Hoa
۲
۵
Nam Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Song Lam Nghe An
۱
۰
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
China
League 2
Quanzhou Yassin
۱
۵
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Langfang City of Glory
۳
۰
Rizhao Yuqi
Finished
۱۰:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۰
Guangxi Hengchen
Finished
۱۲:۳۰
Guangxi Lanhang
۱
۰
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۵:۰۰
Sweden
Superettan
Skovde AIK
۱
۲
Osters IF
Finished
۱۴:۳۰
IK Oddevold
۱
۲
Ostersunds FK
Finished
۱۶:۳۰
Helsingborgs IF
۰
۱
Landskrona Bois
inprogress
۱۷:۳۰
Sandvikens IF
۳
۱
Orgryte IS
Finished
۱۶:۳۰
Gefle IF
۳
۱
Orebro SK
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
Robina City FC (W)
۱
۱
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ipswich Knights (W)
۱
۷
North Lakes (W)
Finished
۱۲:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Macarthur Rams (W)
۱
۲
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۰
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۰:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۰
۱
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۲
University of New South Wales (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۶
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۲
UNSW FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۲
۰
Ipswich FC
Finished
۱۰:۱۵
Australia
Queensland Premier League 2
Ipswich Knights
۲
۱
North Lakes United
Finished
۱۰:۰۰
Pine Hills
۴
۳
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Los Cabos United
۱
۱
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۶:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Cucuta Deportivo (W)
۱
۲
America de Cali (W)
Finished
۰۰:۰۰
CD Real Santander (W)
۲
۲
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۰۰
Lithuania
A Lyga Women
MFA Zalgiris (W)
۲
۳
Gintra Universitetas (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bhutan
Premier League
Transport United FC
۴
۴
Royal Thimphu College
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
Premiership
Ross County
۴
۰
Raith Rovers
Finished
۱۴:۳۰
Switzerland
Super League
Grasshopper Club Zurich
۰
۱
FC Thun
inprogress
۱۸:۰۰
Brazil
Paranaense 2
Parana Clube
۱
۰
EC Laranja Mecanica
Finished
۰۱:۰۰
Patriotas FC
۱
۰
Gremio Maringa
inprogress
۱۷:۳۰
Thailand
Thai League 4
Dome FC
۱
۰
Samut Songkhram City
Finished
۱۲:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Albion FC
۰
۰
Colon FC
Finished
۰۳:۱۵
Montevideo City Torque
۲
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
Plaza Colonia
-
-
CSyD Cooper
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Honduras
Reserve League
Olancho FC Reserves
۳
۰
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۱
۲
Kilbarrack United
Finished
۱۳:۳۰
Crumlin United FC
۰
۰
Maynooth University FC
Finished
۱۴:۳۰
Balscadden FC
۴
۱
Mullingar Athletic
Finished
۱۳:۳۰
Home Farm FC
۲
۴
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۳۰
Bluebell United
۰
۵
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania
II Lyga
Suduva Marijampole II
۱
۴
FK Dembava
Finished
۱۳:۳۰
FK Transinvest II
-
-
FC Dziugas B
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Hammarby IF
۳
۰
IK Sirius FK
Finished
۱۵:۳۰
Vasteras SK FK
۱
۱
IF Brommapojkarna
inprogress
۱۸:۰۰
Germany
2. Bundesliga Women
SC Sand (W)
۵
۴
Weinberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bayern Munich II (W)
۴
۰
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۱
۲
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۵:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hamburger SV (W)
۴
۱
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach (W)
۴
۳
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۵:۳۰
SV Meppen (W)
۵
۱
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
U19 League
NK Istra 1961 U19
۷
۰
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Dugopolje U19
۴
۰
Kustosija U19
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Lorenskog IF
۰
۱
Skedsmo
Finished
۱۶:۳۰
Træff
۱
۰
Skjetten
Finished
۱۵:۳۰
Vietnam
2. Division
PVF Vietnam
۲
۱
Tay Nguyen
Finished
۱۳:۳۰
Ha Noi II
۱
۰
DAK Lak
Finished
۱۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persib Bandung
۳
۰
Madura United F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Austria
League 1 Women
FK Austria Vienna (W)
۳
۳
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
Finished
۱۴:۱۵
Union Kleinmunchen (W)
۱
۱
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۴:۱۵
SKN St. Polten (W)
۲
۰
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۴:۱۵
Wacker Innsbruck (W)
۳
۲
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
Finished
۱۴:۱۵
SK Sturm Graz (W)
۴
۰
FC Bergheim (W)
Finished
۱۴:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil
Atletico Madrid U19
۱
۰
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۳:۳۰
Lebanon
Premier League Women
Helium Sports Club (W)
۱
۰
No Limits (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
North Brisbane
۲
۱
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۰:۳۰
Acacia Ridge
۱
۱۰
Brisbane Knights
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۲
۰
St George City FA
Finished
۰۸:۳۰
Sydney United
۱
۰
Central Coast Mariners NPL
Finished
۰۸:۳۰
Wollongong Wolves FC
۱
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۸:۳۰
Peru
Liga 2
Molinos El Pirata
۱
۲
Juan Pablo II College
Finished
۰۰:۰۰
Brazil
Serie D
EC Agua Santa SP
۱
۱
Sao Jose SP
Finished
۰۰:۳۰
Potiguar de Mossoro
-
-
Santa Cruz de Natal
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Mixto EC
۲
۱
Real Brasilia
Finished
۰۰:۳۰
Itabaiana
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Manaus FC
-
-
Manauara EC AM
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Austria
2. Landesliga
TUS Gross St. Florian
۱
۱
USV Wies
Finished
۱۲:۰۰
Estonia
Esiliiga B
FC Kuressaare II
۲
۰
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۳:۰۰
JK Trans Narva II
۰
۰
Tartu Kalev
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna JK Legion
۲
۰
Pärnu JK
Finished
۱۶:۳۰
Johvi FC Phoenix
۰
۴
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۳:۰۰
Portugal
Liga Segunda
Lusitania Lourosa
۱
۰
Feirense
Finished
۱۳:۳۰
Taiwan
Premier League
Hang Yuen
۱
۲
AC Taipei
Finished
۱۴:۰۰
Ming Chuan University
۳
۱
Taiwan Power Company
Finished
۱۴:۰۰
Taichung Futuro
۵
۱
Vikings-Play One FC
Finished
۱۱:۰۰
Taiwan Shihu
۰
۳
Tainan City Steel
Finished
۱۱:۰۰
Poland
Ekstraliga Women
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
۱
۰
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۴:۳۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۲
۰
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۷:۰۰
GKS Katowice (W)
۲
۱
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۷:۰۰
Pogon Szczecin (W)
۳
۰
Pogon Tczew (W)
Finished
۱۳:۳۰
Belgium
First Division B
KV Kortrijk
۰
۱
Lommel United
Finished
۱۵:۰۰
United Arab Emirates
Division 1
Dubai United FC
۰
۰
Dibba Al-Hisn
inprogress
۱۷:۴۵
Al Urooba
۱
۲
Al Hamriyah
inprogress
۱۷:۴۵
AL Dhafra
۱
۱
Gulf Heroes FC
inprogress
۱۷:۴۵
Al Jazira Hamra
۰
۱
Gulf United FC
inprogress
۱۷:۴۵
Al Dhaid
۱
۰
Masfout Club
inprogress
۱۷:۴۵
Dibba AL Fujairah
۱
۰
Fujairah FC
inprogress
۱۷:۴۵
Dubai City FC
۱
۲
Masafi
inprogress
۱۷:۴۵
Al Taawon FC
۱
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
inprogress
۱۷:۴۵
Cameroon
Cameroon Cup
Victoria Utd Limbe
۲
۱
Les Astres
Finished
۱۳:۳۰
Avion Academy
۰
۳
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۳:۳۰
Thailand
Thai League 1
Ratchaburi FC
۳
۰
Prachuap FC
Finished
۱۴:۳۰
Chonburi FC
۳
۲
Trat FC
Finished
۱۴:۳۰
Sukhothai FC
۰
۳
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Buriram United FC
۸
۲
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۴
۲
Police Tero FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangrai United FC
۲
۳
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok United
۳
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۶
۰
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Primera Division Women
Universidad Catolica (W)
۰
۲
Deportes Iquique (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Cobresal (W)
۰
۰
Coquimbo Unido (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Austria
Landesliga
FC Koblach
۲
۰
VfB Bezau
Finished
۱۲:۳۰
SV Feldkirchen
۵
۰
SK Maria Saal
Finished
۱۲:۳۰
ASK Klagenfurt II
۲
۱
SC Landskron
Finished
۱۲:۰۰
SV Strasswalchen
۱
۱
TSU Bramberg
inprogress
۱۸:۳۰
WAF Brigittenau
۰
۱
SK Slovan Hac
Finished
۱۲:۰۰
Telfs
۰
۱
Worgl SV
inprogress
۱۸:۳۰
St Michael/Lav
۳
۲
Annabichler SV
Finished
۱۷:۰۰
St. Veit/Glan
۲
۲
USV Ragnitz
Finished
۱۷:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۴
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۸:۰۰
Republic of Korea
K-4 League
Jeonju Citizen
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۰۸:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۱
۱
Namyangju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Pyeongchang United
۲
۳
Jeonbuk Motors II
Finished
۰۸:۳۰
Denmark
1st Division
Koge
۱
۰
Naestved BK
Finished
۱۵:۳۰
Elite 3000 Helsingor
۰
۳
B93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
FC Honka Espoo (W)
۳
۲
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۶:۳۰
HJK Helsinki (W)
۴
۰
JyPK (W)
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Primera Division Women
Real Sociedad (W)
۱
۲
Real Madrid (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Valencia (W)
۳
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis (W)
-
-
Madrid CFF (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Germany
Berlin Liga
Frohnauer SC
۱
۳
BFC Preussen Berlin
Finished
۱۴:۱۵
SFC Stern
۲
۲
SSC Teutonia 99
Finished
۱۳:۰۰
1. FC Wilmersdorf
۳
۱
TSV Rudow
Finished
۱۶:۳۰
France
U19 League Women
Guingamp U19 (W)
۱
۳
Olympique Lyon U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Paris Saint-Germain U19 (W)
۱
۲
Nantes U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
GPSO 92 Issy U19 (W)
۲
۱
Reims U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Kenya
Cup
Kenya Commercial Bank Nairobi
۲
۱
Kariobangi Sharks
Finished
۱۲:۳۰
Kenya Police FC
۱
۰
AFC Leopards
Interrupted
۱۵:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۲
Almirante Brown de Lules
Finished
۰۰:۳۰
CA All Boys
-
-
Guillermo Brown
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ferro Carril Oeste
-
-
CA San Miguel
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
Club Atletico Guemes
-
-
CA Estudiantes Caseros
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Chaco For Ever
-
-
Estudiantes Rio Cuarto
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brown de Adrogue
-
-
Gimnasia y Tiro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Moron
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
Almagro
-
-
Club Atletico Mitre
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Deportivo Madryn
-
-
Atlanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Alvarado
-
-
Chacarita Juniors
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CD Maipu
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Patronato
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Trafalgar Southstars
۰
۳
RAMS Village Superstars
Finished
۰۱:۳۰
St. Peters Strikers FC
۲
۰
SLH St Pauls Utd
Finished
۰۳:۳۰
Poland
1. Division
TS Wisla Krakow
۰
۳
Termalica BB Nieciecza
Finished
۱۶:۳۰
Wisla Plock
۱
۲
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۳۰
Arka Gdynia
۰
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۶:۳۰
OKS Odra Opole
۲
۰
Znicz Pruszkow
Finished
۱۶:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۶:۳۰
GKS 71 Tychy
۰
۱
Gornik Leczna
Finished
۱۶:۳۰
Stal Rzeszow
۱
۲
Polonia Warszawa
Finished
۱۶:۳۰
Motor Lublin
۲
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۶:۳۰
Miedz Legnica
۴
۱
Lechia Gdansk
Finished
۱۶:۳۰
Luxembourg
National Division
FC Swift Hesperange
۲
۰
UNA Strassen
inprogress
۱۷:۳۰
FC Victoria Rosport
۱
۰
FC Marisca Mersch
inprogress
۱۷:۳۰
CS Fola Esch
۲
۰
FC Differdange 03
inprogress
۱۷:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۱
۱
US Mondorf-Les-bains
inprogress
۱۷:۳۰
Mondercange
۲
۱
UN 97 Kaerjeng
inprogress
۱۷:۳۰
Wiltz
۲
۱
F91 Dudelange
inprogress
۱۷:۳۰
Niedercorn Progres
۱
۲
AS Jeunesse Esch
inprogress
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۱
۳
FC Schifflange 95
inprogress
۱۷:۳۰
Tunisia
Ligue 1
AS Marsa
۰
۳
Olympique Beja
inprogress
۱۸:۰۰
Us Ben Guerdane
۱
۰
ES Metlaoui
inprogress
۱۸:۰۰
EGS Gafsa
۱
۰
US Tataouine
inprogress
۱۸:۰۰
AS Slimane
۱
۰
Bizertin
inprogress
۱۸:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
GOSK Gabela
۱
۱
Sloga Doboj
Finished
۱۶:۳۰
NK Siroki Brijeg
۲
۱
FK Sarajevo
inprogress
۱۸:۳۰
FK Igman Konjic
۱
۳
HSK Zrinjski Mostar
inprogress
۱۷:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۲
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۸:۳۰
NK Posusje
۲
۰
FK Zvijezda 09
inprogress
۱۸:۳۰
Hungary
NB III
Gyori ETO FC II
۶
۲
Dorogi FC
Finished
۱۴:۳۰
Budapest Honved II
۱
۱
Monori SE
inprogress
۱۸:۳۰
Debrecen EAC
۲
۱
Karcagi SE
inprogress
۱۸:۳۰
Budaorsi SC
۴
۰
Gyirmot SE II
inprogress
۱۸:۳۰
Ferencvarosi TC II
۲
۰
Paksi SE II
inprogress
۱۸:۳۰
Kelen SC
۰
۱
III Keruleti Tue Upe
inprogress
۱۸:۳۰
Dabas FC
۱
۱
Penzugyor
inprogress
۱۸:۳۰
Zalaegerszegi TE II
۰
۰
Bicskei TC
inprogress
۱۸:۳۰
Erzsebeti SMTK
۱
۰
Hodmezovasarhelyi
inprogress
۱۸:۳۰
Komarom VSE
۰
۱
Csornai SE
inprogress
۱۸:۳۰
Kisvarda II
۱
۰
Salgotarjani
inprogress
۱۸:۳۰
MTK Budapest II
۱
۱
FC Dunafoldvar
inprogress
۱۸:۳۰
Szeged-Csanad Grosics II
۰
۰
Korosladany MSK
inprogress
۱۸:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Tiszafuredi
inprogress
۱۸:۳۰
BKV Elore
۲
۰
Cegled VSE
inprogress
۱۸:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۰
Vasas SC II
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
1. Division
Valerenga IF Oslo
۳
۱
Levanger FK
Finished
۱۶:۰۰
Malawi
Super League
Dedza Dynamos
۳
۰
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Tigers
۲
۳
Kamuzu Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Kazakhstan
Cup
Zhetysu Taldykorgan
۲
۱
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۱
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۶:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
Regartadaz Tursunzoda
۱
۰
FC Panjshir
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Verbandsliga
Rot-Weiss Walldorf II
۲
۵
SC Dortelweil
Finished
۱۴:۳۰
1. FC Germania 08 Ober-Roden
۱
۱
SKV Rot-Weiss Darmstadt
Finished
۱۷:۰۰
ASC Neuenheim
۱
۰
VfR Gommersdorf
inprogress
۱۸:۳۰
SG Union Klosterfelde
۶
۴
Fortuna Babelsberg
Finished
۱۵:۳۰
Reichenbacher FC
۰
۰
VfB Eppingen
inprogress
۱۸:۳۰
Thailand
League 1 Women
Chonburi FA (W)
۸
۰
Khonkaen City (W)
Finished
۱۲:۳۰
Greece
U19 Super League
Volos NPS U19
۱
۴
OFI Crete U19
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۳
۲
St George City FA U20
Finished
۰۶:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
Finished
۰۶:۳۰
United States
WPSL Women
San Francisco Nighthawks (W)
۷
۰
Fresno Freeze (W)
Finished
۰۱:۳۰
SoCal Dutch Lions (W)
۲
۱
San Diego Parceiro LFC (W)
Finished
۰۴:۳۰
La Roca FC (W)
۳
۲
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۰۰
Finland
U20 League
FC Honka U20
۳
۳
Atlantis U20
Finished
۱۳:۳۰
Ilves Tampere U20
۱
۰
GrIFK U20
Finished
۱۴:۳۰
Latvia
1. Liga
SK Super Nova
۲
۱
FK Ventspils
Finished
۱۵:۳۰
Ogre United
۴
۰
Valmiera FC II
Finished
۱۵:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۰
۷
Riga FC II
inprogress
۱۷:۳۰
Finland
Ykkonen
RoPS Rovaniemen Palloseura
۰
۰
KuPS Akatemia
inprogress
۱۹:۰۰
EPS
۰
۰
PK Keski-Uusimaa
inprogress
۱۹:۰۰
VIFK Vaasa
۲
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۶:۳۰
KPV Kokkola
۰
۰
OLS
inprogress
۱۹:۰۰
JJK Jyvaskyla
۰
۰
FC Jazz Pori
inprogress
۱۹:۰۰
Atlantis FC
۰
۲
Klubi 04
inprogress
۱۹:۰۰
Norway
3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
۲
۰
Nardo FK Trondheim
inprogress
۱۷:۳۰
Lillestrom 2
۳
۲
Surnadal
Finished
۱۴:۳۰
Norway
1. Division Women
Fyllingsdalen (W)
۰
۱
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ovrevoll Hosle (W)
۰
۴
Fortuna Aalesund (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hoenefoss (W)
۳
۱
Avaldsnes (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bodo/Glimt (W)
۰
۱
Viking FK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Kolmonen
HyPS Hyvinkaa
۲
۳
RiPS Riihimaki
Finished
۱۵:۳۰
PK Keski-Uusimaa II
۱
۲
TuPS
Finished
۱۴:۳۰
South Africa
Second League Women
Mathaithai FC (W)
۱
۳
NWU Vaal FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۱
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC (W)
۰
۵
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
Balcatta (W)
۴
۱
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Argentina
Primera A Women
Platense (W)
۱
۱
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
inprogress
۱۷:۳۰
San Luis FC (W)
۱
۱
Rosario Central (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Serie B
Vila Nova GO
-
-
Brusque
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Guarani FC De Campinas
۰
۰
Paysandu
Finished
۰۳:۳۰
Ituano SP
-
-
AA Ponte Preta
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Stjarnan
-
-
KA Akureyri
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Fram Reykjavik
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Morocco
Botola 2
Club Omnisports De Meknes
-
-
Olympique Dcheira
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
-
-
AS Sale
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Rapide Club Oued Zem
-
-
Kawkab AC Marrakech
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Levski Sofia
۰
۰
PFC Ludogorets Razgrad
inprogress
۱۸:۳۰
PFC Cherno More Varna
۰
۰
Levski Krumovgrad
inprogress
۱۹:۰۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
-
-
PFC CSKA Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
SV Werder Bremen II
۱
۰
FC Altona 93
Finished
۱۵:۳۰
Lithuania
A Lyga
Banga Gargzdai
۰
۲
DFK Dainava Alytus
inprogress
۱۷:۳۰
Siauliai FA
-
-
FK Zalgiris Vilnius
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Germany
Oberliga Niederrhein
VfB Homberg
۳
۱
FC Buderich 02
Finished
۱۶:۳۰
SF Hamborn 07
۳
۱
Ratinger Spvg
Finished
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
۴
۳
Sonsbeck
Finished
۱۷:۰۰
Kleve
۲
۲
DJK Adler Union Frintrop
Finished
۱۶:۳۰
Union Nettetal
۲
۱
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۱۷:۳۰
SC St Tonis 11/20
-
-
Mulheimer FC 97
Finished
۱۷:۰۰
TVD Velbert
۰
۳
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
۱
۲
IFK Simrishamn
Finished
۱۵:۳۰
Osterlen FF
۲
۱
Hogaborgs BK
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
5. Liga
SK Solnice
۲
۲
Spartak Police Nad Metuji
Finished
۱۵:۳۰
FC Velke Mezirici B
۰
۲
Kamenice Nad Lipou
Finished
۱۵:۳۰
TJ Nova Ves
۱
۱
Sapeli Polna
inprogress
۱۸:۰۰
FK Usti nad Labem B
۲
۰
FK Tatran Kadan
inprogress
۱۸:۳۰
Tyniste Nad Orlici
۰
۰
SK Skalice
inprogress
۱۸:۳۰
Hong Kong
1st Division
Sha Tin
۲
۰
Wing Yee Ft
Finished
۰۹:۰۰
Australia
NPL Victoria U23
Oakleigh Cannons U23
۰
۲
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
France
Division 2 Women
US Orleans (W)
۰
۰
Strasbourg (W)
Finished
۱۶:۳۰
Metz (W)
۳
۲
Montauban (W)
Finished
۱۶:۳۰
Marseille (W)
۵
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Le Mans (W)
۲
۰
OGC Nice (W)
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
3. Lig
Erbaaspor
۱
۱
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۶:۳۰
Chile
Liga Ascenso Women
Curico Unido (W)
۲
۱
Rangers de Talca (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Syria
Youth League
Al-Karamah U23
۲
۲
Al Ittihad Aleppo U23
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga I - Conference League Playoff
Universitatea Craiova
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
OKS Swit Skolwin
۱
۰
Zawisza Bydgoszcz
inprogress
۱۷:۳۰
Iceland
4. Deild
KA Asvellir
۳
۲
KFS Vestmennaeyjar
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Landesliga
Radefelder SV 90
۳
۳
Kickers Markkleeberg
Finished
۱۶:۳۰
Nigeria
Premier League Women
Confluence Queens (W)
۰
۱
Nasarawa Amazons (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Bayelsa Queens FC (W)
۱
۱
Edo Queens (W)
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SF Siegen 1899
۱
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۶:۳۰
ASC Dortmund
-
-
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۶:۳۰
FC Brunninghausen
۱
۴
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۵
۰
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Erkenschwick
۰
۳
Turkspor Dortmund 2000
Finished
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۴
۰
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۱
۳
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Vaxjo (W)
۱
۱
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rosengard (W)
۴
۰
Pitea IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۳
۰
Trelleborgs FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Regionalliga West
SV Wals-Grünau
۲
۲
SPG Motz/Silz
Finished
۱۵:۳۰
SC Rothis
۴
۱
Dornbirner SV
inprogress
۱۷:۳۰
RW Rankweil
۱
۰
Reichenau
inprogress
۱۸:۳۰
Hong Kong
3rd Division
GFC Friends
۷
۲
Sui Tung
Finished
۱۳:۰۰
Tuen Mun FC
۲
۱
Konter
Finished
۱۵:۰۰
Tsuen Wan
۲
۰
Islands FC
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۸:۱۵
New Zealand
Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۲
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
Switzerland
Super League Women
Servette Chenois (W)
۳
۱
FC Zurich (W)
Finished
۱۶:۴۵
Algeria
Ligue 1
ES Setif
۰
۰
NC Magra
inprogress
۱۹:۱۵
MC Oran
-
-
ES Ben Aknoun
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
USM Khenchela
۰
۰
JS Saoura
inprogress
۱۹:۱۵
US Biskra
-
-
CS Constantine
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
CR Belouizdad
-
-
MC El Bayadh
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Paradou AC
۰
۰
US Souf
inprogress
۱۹:۱۵
JS Kabylie
-
-
MC Alger
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Tunisia
Ligue 2, Group A
CS Hammam-Lif
۰
۰
CS de Msaken
inprogress
۱۸:۰۰
Kalaa Sport
۲
۰
AS Oued Ellil
inprogress
۱۸:۰۰
AS Ariana
۲
۱
Sporting Club de Ben Arous
inprogress
۱۸:۰۰
ES Hammam Sousse
۰
۲
JS Omrane
inprogress
۱۸:۰۰
Uzbekistan
Super League
Neftchi Fargona
۱
۰
Olmaliq OKMK
inprogress
۱۷:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۳
۰
FC Bunyodkor
inprogress
۱۸:۰۰
Norway
3. Division avd. 6
Fredrikstad 2
۵
۱
Ulfstind
inprogress
۱۷:۳۰
Innstrandens IL
۳
۷
Kongsvinger 2
Finished
۱۵:۳۰
Bodo/Glimt 2
۱
۲
Skjervoy
inprogress
۱۷:۴۵
Nigeria
NPFL
Plateau United
۰
۰
Niger Tornadoes
Finished
۱۶:۳۰
Lobi Stars
۰
۱
Akwa United
inprogress
۱۸:۳۰
Kwara United
۱
۰
Remo Stars
inprogress
۱۸:۳۰
Rivers United
۱
۱
Sporting Lagos FC
inprogress
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۰
۰
Bendel Insurance
inprogress
۱۸:۳۰
Kano Pillars
۲
۰
Doma United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Heartland FC Owerri
۱
۰
Gombe United
inprogress
۱۸:۳۰
Egypt
Premier League
National Bank
۲
۲
El Ismaily Sporting Club
Finished
۱۶:۳۰
Talaea El Gaish
-
-
Baladiyet El Mahallah
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Future FC
-
-
Al Masry Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
FC Platinum
۱
۰
Dynamos FC
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۰
Bulawayo Chiefs FC
Finished
۱۶:۳۰
Greenfuel FC
۱
۱
Highlanders
Finished
۱۶:۳۰
Manica Diamonds F.C.
۱
۰
Hwange Colliery
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
RW Walldorf
۰
۰
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia
Super League
Selangor FC
۴
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۵:۴۵
Norway
2. Division Avd. 2
Eidsvold TF
۰
۳
Stjordals Blink
Finished
۱۵:۳۰
Junkeren
۰
۰
Follo Fotball Ski
inprogress
۱۹:۰۰
Tromsdalen UIL
۳
۲
Strommen IF
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2nd Division Women
Kolding IF II (W)
۲
۴
Team Viborg (W)
Finished
۱۴:۳۰
Hungary
NB II
Gyirmot
۱
۱
Szombathelyi Haladas
inprogress
۱۸:۳۰
FC Ajka
۰
۰
Gyori ETO FC
inprogress
۱۹:۰۰
BVSC Zuglo
۰
۰
Budapest Honved FC
inprogress
۱۸:۳۰
Pecsi MFC
۱
۰
Szeged-Csanad Grosics
inprogress
۱۸:۳۰
Kazincbarcika BSC
۰
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
inprogress
۱۸:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۰
BFC Siofok
inprogress
۱۸:۳۰
Csakvar TK
۰
۱
Tiszakecskei LC
inprogress
۱۸:۳۰
Budapest Vasas SC
۱
۰
Soroksar SC
inprogress
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga East
MSK Spisske Podhradie
۰
۶
MSK Tesla Stropkov
inprogress
۱۸:۳۰
FC Rimavska Sobota
۰
۰
Slavia TU Kosice
inprogress
۱۸:۳۰
TJ Tatran Oravske Vesele
۰
۱
SK Novohrad Lucenec
inprogress
۱۸:۳۰
MFK Snina
۰
۰
FK Svidnik
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Ykkosliiga
FF Jaro
۰
۰
Jarvenpaan Palloseura
inprogress
۱۸:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CS Dock Sud
۰
۰
Deportivo Liniers
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۱
۷
Ipswich FC U23
Finished
۰۸:۰۰
Ethiopia
Premier League
Hadiya Hosaena
۰
۱
Hawassa City
inprogress
۱۸:۳۰
Ethiopia Bunna
۶
۱
Hambericho Durame
Finished
۱۵:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Bataeh U21
۰
۲
Al Ain U21
inprogress
۱۷:۴۵
Baniyas SC U21
۰
۳
Al Ittihad Kalba U21
inprogress
۱۷:۴۵
Zanzibar
Premier League
Ngome FC
۱
۱
Jamhuri
Finished
۱۶:۴۵
Kipanga FC
۶
۰
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
Finland
Kakkonen Lohko B
Inter Turku II
۴
۰
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۶:۳۰
VJS Vantaa
۰
۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
inprogress
۱۹:۰۰
Ilves II
۱
۰
SexyPoxyt
inprogress
۱۹:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Laholms FK
۴
۰
Qviding FIF
Finished
۱۵:۳۰
Landvetter IS
۳
۱
BK Astrio
inprogress
۱۷:۳۰
Vastra Frolunda IF
۵
۰
Sävedalens IF
Finished
۱۴:۳۰
IK Tord Jonkoping
۱
۱
Lindome GIF
inprogress
۱۸:۳۰
Nicaragua
Liga de Ascenso
Juventus Managua FC
۰
۰
Rancho Santana FC
Finished
۰۳:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Phong Phu Ha Nam (W)
۲
۰
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۲:۰۰
GT Thai Nguyen (W)
۴
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۲:۰۰
Zambia
Super League
Green Buffaloes
۱
۰
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Brusque U20
۲
۴
Clube Nautico Marcilio Dias U20
Finished
۱۷:۰۰
Joinville U20
۲
۲
Avai U20
Finished
۰۰:۰۰
Brazil
Paulista Women
Sao Paulo (W)
۱
۱
Palmeiras (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Central Norte Salta
-
-
Boca Unidos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Huracan Las Heras
-
-
Gutierrez SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Kimberley Mar del Plata
۲
۰
Deportivo Rincon
inprogress
۱۷:۳۰
Douglas Haig
-
-
Defensores de Pronunciamiento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Colombia
Primera B
Deportes Quindio
-
-
Union Magdalena Santa Marta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Llaneros FC
-
-
Cucuta Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chile
Primera B
Curico Unido
-
-
Santiago Morning
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santiago Wanderers
-
-
CD Antofagasta
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Deportes Recoleta
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Alianza Atletico
-
-
Carlos A. Mannucci
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sport Boys
-
-
Asociacion Deportiva Tarma
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Lucksta IF
۲
۴
Bergnasets AIK
Finished
۱۴:۳۰
TEAM TG FF
۱
۰
Skelleftea FF
inprogress
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
IFK Osteraker FK
۰
۲
Arlanda
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Olimpia SP U23
۰
۲
Inter Bebedouro SP U23
Finished
۱۶:۳۰
World
Friendly Club Matches
Jubilo Iwata
۳
۳
FC Gifu
Finished
۰۷:۳۰
Faroe Islands
Premier League
EB Streymur
۳
۰
Skala IF
inprogress
۱۷:۳۰
KI Klaksvík
۴
۰
B68 Toftir
inprogress
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Siarka Tarnobrzeg
۰
۰
Wieczysta Krakow
inprogress
۱۸:۳۰
Croatia
First League Women
ZNK Agram (W)
۰
۰
NK Medimurje Cakovec (W)
inprogress
۱۹:۰۰
ZNK Hajduk Split (W)
۵
۰
ZNK Split (W)
Finished
۱۴:۳۰
ZNK Osijek (W)
۲
۱
Dinamo Maksimir (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
CD Numancia
-
-
Yeclano Deportivo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Orihuela
-
-
Barakaldo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Austria
Regionalliga Middle
Wolfsberger Athletik Club II
۳
۰
Deutschlandsberger SC
inprogress
۱۷:۳۰
ASK Klagenfurt
۱
۰
SV Allerheiligen
inprogress
۱۸:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۰
BATE Borisov
Finished
۱۵:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۲
۲
FC Smorgon
inprogress
۱۷:۳۰
Slavia Mozyr
-
-
Dinamo Minsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Greece
Super League Women
OFI (W)
۵
۰
Larissa (W)
Finished
۱۳:۰۰
Panathinaikos (W)
۴
۰
Trikala 2011 (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Sirina Grevenon (W)
۲
۰
AEK Athens (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kastoria GPO (W)
۳
۰
Volos 2004 (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Myanmar
MNL League Cup
Shan United FC
۱
۱
Dagon Star United
Finished
۱۳:۰۰
Lithuania
I Lyga
Tauras Taurage
۵
۰
Kauno Zalgiris II
Finished
۱۴:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
FK Kyrgyzaltyn
۰
۱
FC Alga
Finished
۱۵:۰۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
Club Independiente Unificada
۰
۱
Club Interfi
inprogress
۱۸:۰۰
Norway
2. Division Avd. 1
Sotra Sportsklubb
۰
۱
FK Arendal
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft
۰
۰
JPS
inprogress
۱۹:۰۰
Poland
IV Liga
Wiara Lecha Poznan
-
-
Nielba Wagrowiec
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
NPL ACT
Canberra Croatia
۳
۱
Yoogali SC
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۲
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK Rudar Kakanj
۰
۰
Radnik Hadzici
inprogress
۱۹:۰۰
FK Zvijezda Gradacac
۰
۰
FK Gorazde
inprogress
۱۹:۰۰
Stupcanica Olovo
۱
۰
NK Mladost Doboj Kakanj
inprogress
۱۹:۰۰
NK Jedinstvo Bihac
۰
۱
HNK Tomislav
inprogress
۱۹:۰۰
FK Sloboda Tuzla
۰
۰
NK Bratstvo Gracanica
inprogress
۱۹:۰۰
Vis Simm-Bau
۰
۰
Tosk Tesanj
inprogress
۱۹:۰۰
Buducnost Banovici
۰
۱
NK Celik Zenica
inprogress
۱۹:۰۰
Gradina Srebrenik
۰
۰
FK Gornji Rahic
inprogress
۱۹:۰۰
Poland
1 Liga Women
Legia Warsaw (W)
-
-
Bielawianka Bielawa (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Zabkovia Zabki (W)
۰
۵
Sleza Wroclaw (W)
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۶
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۶:۰۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Los Chamos (VII)
-
-
PIO FC (VII)
Finished
۰۰:۳۰
Panama
LPF
Costa Del Este
۰
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۴:۳۰
Peru
Reserve League
Sport Huancayo Reserves
۱
۱
Alianza Lima Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Comerciantes Unidos Reserves
۱
۰
Atletico Grau Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Croatia
1. NL
NK Solin
۰
۰
BSK Bijelo Brdo
inprogress
۱۹:۰۰
Czech Republic
Division 2 Women
FK Dukla Praha (W)
۳
۱
FK Teplice (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Angola
Girabola
Santa Rita de Cassia FC
۱
۰
Academica do Lobito
inprogress
۱۸:۰۰
Primeiro de Agosto
۰
۱
Sao Salvador
inprogress
۱۸:۰۰
Wiliete
۰
۱
Sagrada Esperanca
inprogress
۱۸:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Levadiakos
۲
۰
AEK Athens B
inprogress
۱۸:۰۰
Ghana
Premier League
Asante Kotoko
-
-
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
Bofoakwa Tano
۰
۱
Medeama
inprogress
۱۸:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۰
۰
Dreams FC
inprogress
۱۸:۳۰
Great Olympics
۱
۰
Berekum Chelsea
inprogress
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
۱
۱
Gornik Polkowice
inprogress
۱۸:۳۰
MKS Kluczbork
۰
۰
LZS Starowice Dolne
inprogress
۱۸:۳۰
Lechia Zielona Gora
-
-
Slask Wroclaw II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Sloboda Uzice
۱
۱
FK Radnicki Beograd
inprogress
۱۸:۳۰
Mladost Novi Sad
۰
۲
RFK Novi Sad 1921
inprogress
۱۸:۳۰
OFK Vrsac
۱
۰
FK Kolubara
inprogress
۱۸:۳۰
FK Dubocica
۰
۰
Metalac GM
inprogress
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga West
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۱
۰
FK Podkonice
inprogress
۱۸:۳۰
TJ Kovo Belusa
۰
۰
MSK Fomat Martin
inprogress
۱۸:۳۰
SKF Sered
۱
۰
TJ Jednota Banova
inprogress
۱۸:۳۰
Colombia
U19 Championship
Envigado U19
۲
۱
CD Ciclos U19
inprogress
۱۸:۳۰
Ghana
1. Division
Attram De Visser
۰
۰
Vision FC
inprogress
۱۸:۳۰
Venomous Vipers
۰
۱
Basake Holy Stars FC
inprogress
۱۸:۳۰
Iceland
1. Deild
UMF Njardvik
۰
۰
IBV Vestmannaeyjar
inprogress
۱۸:۳۰
North Macedonia
First League
FK Vardar Skopje
۱
۰
Detonit Plackovica
inprogress
۱۸:۳۰
Europe
EURO U17, Group B
Wales U17
۱
۱
Croatia U17
inprogress
۱۸:۳۰
Austria U17
۲
۰
Denmark U17
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
GrIFK Grankulla
۰
۰
Atlantis H II
inprogress
۱۹:۰۰
Togo
Championnat National
FC Espoir Tsevie
۱
۰
Dyto FC
inprogress
۱۹:۰۰
Ivory Coast
Ligue 1
ASI d'Abengourou
۰
۰
Stade d'Abidjan
inprogress
۱۹:۰۰
Bouake FC
۰
۰
Sporting Club de Gagnoa
inprogress
۱۹:۰۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Vilaverdense (W)
-
-
Amora FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
CAAC Brasil FC
-
-
Uniao Central
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Resende RJ
-
-
EC Vera Cruz RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Maua FC U20
-
-
Santos FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Luxembourg
Promotion D'Honneur
Lorentzweiler
-
-
FC Alisontia Steinsel
inprogress
۱۷:۳۰
Jeunesse Canach
-
-
US Hostert
inprogress
۱۷:۳۰
Avenir Beggen
-
-
FC Berdenia Berbourg
inprogress
۱۷:۳۰
SC Bettembourg
-
-
US Rumelange
inprogress
۱۷:۳۰
Etzella Ettelbruck
-
-
FC Rodange 91
inprogress
۱۷:۳۰
Yellow Boys Weiler-La-tour
-
-
FC Koeppchen Wormeldange
inprogress
۱۷:۳۰
CS Grevenmacher
-
-
Residence Walferdange
inprogress
۱۷:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Orebro SK Soder (W)
۲
۲
Sunnanaa (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
Sokol Kazan
۲
۰
Akron Togliatti 2
Finished
۱۲:۳۰
FC Ufa
۶
۰
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۲:۳۰
Novosibirsk FK
۲
۰
FC Krasnodar II
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۰
۱
FC Chelyabinsk
Finished
۱۴:۳۰
Murom
۱
۰
Rodina Moscow II
inprogress
۱۷:۳۰
FC Chayka
۲
۰
Rotor Volgograd
inprogress
۱۸:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Guairena FC
۱
۰
12 de Junio
inprogress
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۳
Club Atletico Tembetary
inprogress
۱۷:۳۰
Romania
Liga IV
CS Unirea Cocorastii Colt
۱
۳
AS Vointa Varbilau
Finished
۱۱:۳۰
Paraguay
Championship Women
2 de Mayo (W)
۰
۴
Cerro Porteno (W)
Finished
۰۰:۳۰
Libertad Limpeno (W)
۹
۰
Sportivo Trinidense (W)
Finished
۰۲:۴۵
United States
NISA
Savannah Clovers
۰
۱
Club de Lyon FC
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie A
Bragantino Red Bull
-
-
Atletico Mineiro
Cancelled
۰۳:۳۰
Guatemala
Primera Division
Deportivo Marquense
۲
۰
Juventud Copalera
Finished
۰۵:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 3
Dynamo Vladivostok
۱
۰
Spartak Tambov
Finished
۰۶:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۰
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۰۸:۳۰
Khimki II
۱
۲
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
Finished
۱۳:۳۰
Strogino Moscow
۰
۱
Zenit Penza
Finished
۱۳:۳۰
FC Salyut Belgorod
۲
۱
FK Kosmos
Finished
۱۵:۳۰
FK Kvant Obninsk
۲
۱
Arsenal Tula II
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۴
۳
Emerging Jets (W)
Finished
۰۶:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۲
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۰:۳۰
FC Tver
۱
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۴:۳۰
Chertanovo Moscow
۰
۱
Dinamo Moscow II
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Truda OZ
۰
۳
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۵:۳۰
Luki-Energiya
۲
۱
Rodina Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Vladimir
۰
۱
FC Irkutsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۱
۰
Zvezda Sankt-Peterburg
inprogress
۱۷:۳۰
Philippines
PFL
Taguig FC
-
-
Maharlika
Cancelled
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Nacka Iliria
۰
۳
Åtvidabergs FF
Finished
۱۳:۳۰
BK Ljungsbro
۱
۱
Huddinge IF
Finished
۱۶:۳۰
Sleipner IK Norrkoping
۱
۰
Smedby AIS
inprogress
۱۷:۳۰
Syrianska FC
۰
۱
Enskede IK
inprogress
۱۸:۳۰
Scotland
SWF Cup Women
Rangers (W)
۲
۰
Hearts (W)
Finished
۱۷:۰۰
Belarus
1. Division
Niva Dolbizno
۷
۱
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Maxline Vitebsk
۱
۱
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Super League
Luanda Villa SC
۰
۲
Mully Children Family
Finished
۱۳:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Club Guarani Asuncion Reserves
۲
۰
Sportivo Luqueno Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Tacuary Reserves
۰
۰
Cerro Porteno Reserve
Finished
۱۵:۰۰
Serbia
U19 League
Cukaricki U19
۶
۲
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Jedinstvo Ub U19
۰
۰
FK Vojvodina U19
inprogress
۱۸:۳۰
Iraq
Division One
El Atesalat
۶
۱
Al Shirqat
Finished
۱۶:۱۵
Lebanon
Premier League
Al Safa
۰
۲
AL-Nejmeh SC Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Al Ahed
۲
۳
Al Bourj
Finished
۱۶:۳۰
Al Ansar Beirut
۲
۰
Racing Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Nacional JM Paz
۰
۲
CA Regional de Resistencia
Finished
۱۶:۳۰
Northern Ireland
Northern Ireland Premier League Women
Derry City (W)
۳
۱
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Cliftonville (W)
۸
۱
Larne FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Armenia
1. Division
Noah Yerevan 2
-
-
Mika Yerevan
inprogress
۱۶:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
Academia Rey Lara Deportivo
-
-
Yaracuyanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Dynamo Puerto FC
-
-
Deportivo Nueva Esparta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰